Блуза солей Жени 4

Елегантна блуза солей, дълъг ръкав
с панделка на деколтето

60% полиестер
35% вискоза
5% еластан

произход: Италия

ширина: 48-52 см
гръдна обиколка: 96-104 см
ханш: 104-132 см
дължина: 63 см
ширина ръкав: 19 см
дължина ръкав: 56 см

30.00 лв.